Site Members by Location

Last First MOS City
Andrews Frank R. 95B Jacksonville
Andrews Karl 982.1 Gulf Shore
Baldwin Charles 05D40 Huntsville
Barksdale Danny 72B40 Athens
Bennett Doug 05G Leeds
Bennett Steve 33G20 Huntsville
Corley Mike 972A Winfield
Cox James (Jim) 95B Gadsden
Daniels Allen A. 05D Montgomery
Dix Ray 34B2T Orange Beach
Doehman Kenneth (Bob) 37D Huntsville
Durham Michelle 05K Ashford
Endinger Joseph H. 56.1 Montgomery
George Edward 71L20 Prattville
Glines Greg 98C Tanner
Griffith Harold 76K Sylacauga
Hamilton James Wesley Killen
Hand Homer Guy 05H Clio
Helton Don 58.6 Birmingham
Hornberger Steve Madison
Jones Arthur W. 05G Gulfport
King Willie 64C Selma
McBrayer Jim 05H Foley
McMunn Mathew Decatur
Mielke Charles T. (Ted) 31G30 Huntsville
Moritz Harry 056/05D Pell City
Newton Bill 58 Tuscumbia
Rabon Don 05C40 Lineville
Self Sammy 59 Indian Springs Village
Shipley William 98C20 Huntsville
Sivley Stephen 72C Hartselle
Smith Philip 05G20 Talladega
Spruill Jimmy 33B20 Madison
Strickland Terry 31J20 Alex City
Tarver Wilfred "Mike" 05H20 Mobile
Taylor Robert 0.711 Brewton
Tidball John 05D Anniston
Trotta Marlene (Martin) 42A Huntsville
Williams James E. 988 Mobile
Winston Joe Lewis 31J2PB3 Leeds
Moore Donald 58 Wasilla
Porter Tom 05H20 Palmer
Anderson Grant 98G/04B Goodyear
Arceneaux Martin Tucson
Archibald Bill 1401 Tucson
Barnett Robert 72B20 Kingman
Beattie Howard 41J20 Tucson
Beatty Harry C. Tucson
Bellman Ernest 72B20 Mesa
Blackshear Roosevelt 31Y Huachuca City
Bookhamer Larry (Bookie) 98C Mesa
Boyer Max 59 Prescott
Brown James H. 058 Chandler
Brown Steven 33C20 Wittman
Burnett Donald 67G20 Phoenix
Campbell Richard Mesa
Cardona Denny 05H
Cisar Richard 33S Sierra Vista
Clark Darell 92G Saint Johns
Cloud Charles 58 Lake Havasu City
Corning Mel 05C40 Phoenix
Darby Sam 58 Cottonwood
Darr Gerald (Jerry) 33C20 Mesa
Davidson Phil 05H Lakewood, WA, Mesa, AZ
Dewicki Zenon 980 Peoria
Dowell Thomas 98G2LRU Tucson
Eggers Willaim (Bill) 04B2LVN Mesa
Engelhardt Steve 26K40 Phoenix
Garo Marty 59 Maricopa Co.
Gerhart Ronald 33B20 Sun City
Grimes John W. III 98C20 Sun City West
Gunder Gary 1717 Sedona
Hanks Bob 01B20 Mesa
Hazleton John 05C40 Flagstaff
Herring Bob 31E20 Sedona
Jackovich Joseph 321-324 Phoenix
Jones Edward "Tate" 353A Sierra Vista
Kendall Steve Tucson
Korzen Randy 05G Tucson
Lawton Paul 98G Tucson
Lippert Robert 95B Phoenix
Makinen Richard 98J Tucson
Mastro John Phoenix
Mathias Thomas W. 84D20 Phoenix
McCue Robert 98C Sahuarita
Meyer John 98G Mesa
Miller Dennis 05K Phoenix
Mitchell Michael 71L20 Gilbert
Monken George 352C Sierra Vista
Mullen Dan 981 Phoenix
Norman Mike 714.1 Lake Havasu City
O'Leary Pat 05K4HK2 Phoenix
Olmanson Roger 05G Glendale
Ortiz Vivian 05H20 Tucson
Patalsky Joe 05G Tucson
Phillips John 98G4L Sierra Vista
Pickard James 058 Flagstaff
Price Paul 31Y Sierra Vista
Rile William 98C20 San Tan Valley
Rison John 9612 Mesa
Runyan Michael 05H20 Scottsdale
Schriver Randall 98G2L80 Glendale
Scott Steven 32G20H3 Tempe
Shearer Al 84G20 Phoenix
Sweet Don 05G30 Bullhead City
Thomas Edward 059 Benson
Tipton Curtis 98G Tucson
Tobish Alan R. 05h2HF3S3 Cottonwood
Vangilder Harold 55 Casa Grande
Wadeck Anthony (Tony) 98C Sierra Vista
Watts Gary 05G Chino Valley
Weiss Richard Phoenix
Weiss William 05H20 Youngtown
Wheelock James 98C Tucson
Wise Ronald 96B Prescott
Wolfchief Ernie 631.1
Boyette David 05D Russellville
Brown Jamie 05H20 Yellville
Buff David 05 Mtn Home
Cooke William "Sonny" 05H20 Cotter
Dawson Richard 059 Jonesboro
Eames Clifton D. Jr 722.1 Fort Smith
Harvey Bob 05H Little Rock
Hatcher Charles 1805 Bella Vista
Hatcher John 98G2L80 Jonesboro
Hobby Phillip N. 33D20 Mablevale
Mason Art
Peavler Lloyd E. (Gene) 59 Rogers
Schuh Harold "Harry" Nick 989 West Memphis
Smith Dale 32F20R9 North Little Rock
Thompson Mike 05G30 Bella Vista
Toland Harrison 05H20 Harrison
Walter Eugene 03K40 Hackett
Maher Robert Victoria
Rutherford Phil 05H Canberra
Arcaro Anthony 05K, 05G Pasadena
Armstrong Jim 05H20 Santa Rosa
Bambauer Karen (Collison, Bauer) 05D Rancho Santa Margarita
Banuelos Tino "Chui" 05G30 Hayward
Barrett David 709 Contra Costa
Berezin Donald 993.1 Irvine
Bessler Joseph 98C2L69 San Diego
Billingsey Gene 058.2C San Jose
Bittner Paul 32G20 California
Borges Charlie 05G Prunedale
Bowe Bruce 58 Santa Rosa
Branan Tom 98G Point Reyes Station
Brennan Raymond 76Y San Jose
Briggs-Palma Rena l 05HY4 Tollhouse
Burd Archie North Hills
Caplain Warren Bill San Mateo
Carpenter Glen 05C40 Beverly Hills
Carr Jim 98C20 San Jose
Childress David 05D Sacremento
Cook Michael 98C20 Tustin
Cook Tom 95B
Croft Jim 51A Vallejo
Davison John 71L30 Carlsbad
Day L.B. ATSCO
De Walt Robert 05K San Marcos
Dehoyos Lisandro 11C20 Apple Valley
Destatte Robert J. 58 Temecula
Devine Richard 05H San Diego
Devinir Brigitte 71B Los Angeles
Douglas Ron 98C Fremont
Douglas Willie H. 72E San Diego
Earl Ronald 341 Yuba City
Fletcher Randy 98G Vallejo
Ford Tom 286.2 Lake Wildwood
Fragiao Fabian 3649 Placentia
Garcia Larry 05K Mira Loma
Gehman Mark 05G Modesto
Geller Robert 56.2 Longbeach
Gonzales Mike 98J4HJ1M8 Pismo Beach
Gonzalez John E. 95B40 Pacifica
Grenier Judson (Judd) 1636 Manhatten Beach
Gross Gary N. 9640 Thousand Oaks
Guzman Gary (Guzzie) 59 Alameda
Habina Paul 98G2LRU Phelan
Hadjes Louis Wayne 98G Perris
Hall Robert 411.1 Windsor
Hall Robert 34D20H7 La Verne
Hanover Steve 58
Harkness Robert 98G Albany
Heflin Martin 05H San Diego
Hoag Robert 982.1 Concord
Holt Jack 5594H Hesperia
Hyder Bill 05H20 Lancaster
Jarvis Gerry Temecula
Jose Virgil 981.1 Apple Valley
Kasaba Edward P. 05H Thousand Oaks
Keith Robert 05G San Diego
Keller Mark 05H20 Agoura Hills
Keller Jerry 058.1 Murrieta
Kelly Leslie A. 98G2L68 Huntington Beach
Kessler William "Bill" 33T Citrus Heights
Ketchum Jim 58 San Dimas
Klawitter John 04C
Lake David 677 Lincoln
Locklear Harry 05H Stockton
Longworth Jon Los Angeles
Luker William 05H40 Concord
Lynch David Woodworth 31J20 Fallbrook
MacDonald Jack K. 84F Santa Cruz
Maldoon Lynn M 2538 Simi Valley
May Savid 33B20 Murrieta
McCorkle Steve 58 Groveland
McDaniel David 57 Pleasanton
Meadows Kenneth 71H Carmichael
Meza Manuel 71B30 Rialto
Mohr Richard 98 Fountain Valley
Moyer Bill 05C Victorville
Munoz Daniel 05F20 Stockton
Murphy Michael 05K20 Antelope Valley
Ninfeldt Richared 98B20 Bakersfield
Noel Nelson 52B30 El Cajon
Oliveira John F. 05C Fresno
Owen James 05K Escondido
Panuco Phillip 05G Santee
Pepka John 54 San Francisco
Phillips Steve 91B San Diego
Price John 05D20 Redding
Raggs Donald San Diego
Rector Gary 33S250 Barstow
Roberts Kent 33F20W4 Atwater
Robb Francis R. Tulare
Rutherford Dwight 059 Roseville
Savage George 58 Mammoth Lakes
Schenk Bill 05D Anaheim
Schoeneman Kurt Santa Rosa
Schramm Marc 98G3LKP Hawthorne
Sekella Rich 986 Temecula
Sergent Michael 98C2L20 Carlsbad
Shanks Lewis 55 Pacific Grove
Sisto John 98C20 Gualala
Smith Linda 98L Upland
Snow Daniel 98J20 Sacramento
Sorenson Steven 05H20 Paradise
Spinks Chuck 32G Auburn
Stanford Ken 98G Huntington Beach
Steiner Philip 33S20 Bakersfield
Stevens Roger L. 58 Sonora
Tiernan Dean 71R20 Lodi
Terrell Dennis 36D20 Los Colinos
Tomlin III Joseph 95B40 Benicia
Turner Arley Patterson
Wagaman Dennis 72G Elk Grove
Waid Bill 33C20 Angels Camp
Walsh Garry 05H Lakeside
Webber James M. 76P20 Woodland
Wentworth Richard 36C20 Clearlake
Williams Jimmy Ray (Curly) 72B20 Gardena
Wooldridge Jack Santa Cruz
Yee Dicky 2110 Huntington Beach
Young Gary 05D20 Sacramento
Austin Lawrence Michael 98C 04B2L73 Littleton
Blanton Andria Fazio 75H
Bostwick Laurence (Larry) 05D20 Colorado Springs
Boudreaux Ron 04B Denver
Brassfield Terry 72E Las Animas
Casados Vincent 59.286 Frisco
Michael David 286 Highlands Ranch
Davis Jack 98J20 Arvada
Drozda Gregory 05H Pueblo
Evans William N. 283.1 Denver
Fagin Arthur 05G20 Colorado Springs
Frost Robert Pueblo
Garland Rondall (Ron) 98G Broomfield
Hanks James Durango
Helm Robert 58
Hoffman John 33D20 Littleton
Holliday Roger 31J Littleton
Housley Jan Ed. 98C4H Aurora
Jameson Thomas 98J20 Severance
Lansdown (Nelson) Clay 56 Palisade
Leeder Michael 33C20 Johnstown
Mannon Roger 98Z Denver
Milliken William 59 Denver
Mortimore Delbert B. Jr 983.1 Evergreen
Reed Raymond E. 98J20 Parker
Rich William "Bill" 983A Hasty
Russell Mark 97B Falcon
Saaso Alex 05G20 Colorado Springs
Saran Philip 42A Parker
Scott Randy 76Y40 Arvada
Smith George 53.6 Aurora
Tingle Tom 98C Superior
Trujillo Gilbert 31J20B3 Pueblo
Tuttle Bill Canon City
Wagoner George 05H Colorado Springs
Wahl Terry 31S20 Englewood
Walsh Garry 05H, 98Z5M Colorado Springs
Warkentine Joe 98G4LRU Denver
Watson William C. 98G
Ballard Norman 58 Milford
Clark James 91D Manchester
Crouch Michael 31E20 Mystic
Figulski Robert 2538 Simsbury
Frye Richard 33G20 Coventry
Morris Denny 05H20 Stafford Springs
Nolan Tom 286.1 Meridian
Piech Martin 98C Meriden
Pothier Joseph 05D20 Putnam
Raseman Kim 05H New Haven
Rotzal Henry 059, 05K Oxford
Rush Dennis Southbury
Rutherford Jack 286.2 Southbury
Vaporis Wayne 05G20 Glastonbury
Bryson Allen 981 Hockessin
Calloway David 54 Seaford
Collins Thomas Jr 05K Georgetown
Hudson Curt 72B20 Milford
Klein George 058 Ocean View
McDonough Dennis 05K20 Milton
McGaughan Lee 95B10 Newark
Mullins Bob 05D20 Lewes
Peterson Edward 98B Millsboro
Prettyman Hubert 1066 Newark
Recentio George 71B20 Milton
Walls Harvey 32D0T Lewes
Wolstenholme Robert Wilmington
Hagan Michael 05H Washington
Haupt Bruce W. 58 Washington
Moon Charles 05H20 Washington
Pollard Fred 05K40 Washington
Simmons John D. Washington
Abel Carl 05H Treasure Island
Alleman Tim 58 Naples
Anderson Dan 98G2LVN Pensacola
Anderson Web 59 De Land
Ard Paul 98Z Bonjifay
Aust John 76U20 Tallahassee
Autrey Greg 98Z Orlando
Baker Neil 98C Ponte Vedra
Ball Mathew 05D Tierra Verde
Balogh Bob 58
Barnes Stewart 58 Vero Beach
Barothy Thomas 05D2LFR Ocala
Begue Joseph (Joe) 98J Navarre
Belshaw Michael 05D40 Tampa Bay
Black Jim 98J2F New Port Richey
Black Tom 723 Lady Lake
Blizard Monty 74F Naples
Bonar Jeff 98C Largo
Bowman Jerry B. 58 Sarasota
Box Jerry 05K20 Melbourne
Boxberger Fred 33D20 Orlando
Bradham Cesar 81B20 Orlando
Brosche Leo 04BL15 High Springs
Burke James (Jim) 05K20 Melbourne
Busby Robert W. 95B20 The Villages
Callery James 1717 Jupitor
Caputo Mark 05H20 Bradenton
Caro Charles 74Z50 Tampa
Carter Jim 98J30 Plantation
Celona Tony 982 St. Petersburg
Chaikin Richard 1267 Palm Beach Gardens
Christopher Chris 98C Wesley Chapel
Clemons Paul 98G Panama City
Cole Donald G. 723.1 Lehigh Acres
Collins Guy E. Altamonte Springs
Corrie III William (Bill) 31J20 Ormand Beach
Crabson Tom 98B Pompano Beach
Cravener Mike 05H Tallahassee
Crawford B.J. 05H Orlando
Curtin Richard 95B Tampa
Daniels Charles H. 98Z Jacksonville
Davidson Bill 33C20 Palm Bay
Davis Bill 95B20 Port St. Lucie
Davis Jack 286.2 Sarasota
Davis Walter 74E20 Pensacola
Davison William 2B Tampa
Deland William 81E20 Taproom Springs
Dennard Howard 05K Auburndale
Deso Richard 33D Spring Hill
Dibble Robert 33S20 Jacksonville
Doto Eugene R. 799 Delray Beach
Eaton Phillip 58.5 Punta Gorda
Edmondson Bruce 72B Brandon
Edwards Bruce 72B Brandon
Elliot Bert Sarasota
Feather Hal 56 Pinterest Vedra Beach
Fite John "Mac" 98C Panama City
Flynn Rick (Anderson) 98J30 Apollo Beach
Frank Larry 05K Bradenton
Frohling Arlyn D. 59 Bradenton
Galla Donna 71L Palm Coast
Gardner Barry 72B20 Lake City
Gardner Jim 05K4HK2 Pace
Gaston George 97G50 St. Petersburg
Gerrish Timothy 98C Green Cove Springs
Gibson Richard 05G20 St. Augustine
Gillette Claude (Blade) 981/982 Pensacola
Gold Michael 58 The Villages
Hall Hudson (Tom) 05H Jacksonville
Hallmark Roger Lakeland
andy Richard 33G
Hanna Robert 04B2LCA/FR;98G Gainesville
Helble Richard 58 Saint Augustine
Herbert Walter (Bud) 058 Estero
Hernandez Thomas 71H Kissimmee
Hershey David 05K20S2 Jacksonville
Hess James 3717 Melbourne
Hester Terry 72B40 Ocala
Hill Dave 98J30 Crestview
Holland Stephen 72B20D1 Jacksonville
Holt Ron 98C20 West Palm Beach
Howlett Charles 76Y30 Palm Bay
Huffman Richard 98J Tallhassee
Hume Evan 6100 Tallhassee
Jacobs Steven 05K Orlando
Jenkins Robert (Bob) 58 Orlando
Jennings Glenn 52B20 Pensacola
Johnson Allan 991 Port Orange
Johnson Dennis 98C40 Arcadia
Johnson Frank L. 224 Tampa
Johnson John 98J20 Port St. Lucie
Jones Glen 58 Lady Lake
Jones Ronald 989 Altamonte Springs
Jupin Larry 98C Daytona
Keever Michael 05H20F3 Tallahassee
Kenney Tom 31J20 Fort Myers
Kleckner Wayne G. 74F Davenport
Kratzer William 98G Lecanto
LaGrelius Elmer "Lee" Spring Hill
Lambert Glenford (Jerry) 72B Tampa
Lankford Mathew P. 67G20 Palm Bay
Larose Bob 98J Tampa
Lemon Robert (Bob) 58 Winter Park
Lester Michael 980 Clearwater
Lilly Bill 05D4H Crestview
Locke Sam 05H20
Lodge Ronald 05H Tallahassee
Lowe Kenneth 982 Lake City
Mack Ronald 05H Hudson
Maddrey Jim 05H Pensacola
Magargee Jackson 71H20 Jacksonville
Maloy Earl 72B20 Jacksonville
Masse Mike 33D Tampa
Matluck Arthur 984 Port St Lucie
Maudlin David 33B20 Fort Myers
McAllister Tom 04B Tampa Bay
McCombs Malcolm 95B New Port Richey
McCrory Bill (Mac) 58 Altamonte Springs
McCrory Bill 058.2 (05H30) Longwood
McDonnell Joe 677 Sun City Center
McDonnell John 72B Cape Coral
Methvin James R. III 98G3LVN Largo
Milton Donald (Don) 56 Chipley
Moffitt Gene 983 Bartow
Moore Charles W. 05H20 Casselberry
Morris Harold G. 33C Seminole
Morrissette Edward A. 05H Fort Myers
Moseley Ken 05H Winter Haven
Mosley Johnny Zephyrhills
Moutoux Myles 74E20 Crestview
Mowery Wendall Boca Raton
Moyers RJ 96H Gainesville
Mullen Lawrence "Larry" 05H20 New Smyrna Beach
Mumm Robert 04B2L68 Kissimmee
Muscolino Richard 98C The Villages
Myers Gary 05D30 Lakeland
Nachman Bruce 58 Miami
Neal Jeff 05H2L27 Fort Walton Beach
Neel Michael 722 Orlando
Neumann Robert 98G Tampa
Nichols Gerald M. 98J Rockledge
Ochmann Joseph 59 Jensen Beach
Offord Lee 72B Ruskin
Offord Timothy 72B20 Ruskin
Paterson Mike
Patrick Mike 05D20 Clearwater
Pesarik David 33C20 Punta Gorda
Peterson Jeff 05C40 Sarasota
Pilling George III 05H Milton
Polson Dave 74Z Hawthorne
Poltrino Dennis 71
Ramsey Jr Robert 05K Christmas
Ratliffe John 58 Melbourne
Ratterree Leamon 98Z Tallahassee
Reid John 05H20 Sarasota
Ritter Morris L. 05D Ocala
Rivers Harold 58 Lakeland
Rottman Robert 05H Cape Coral
Rubin Ned Earle 711 Jacksonville
Russell Richard A. 982 Naples
Salinas Rubin 58 Argyle
Sherian Deborah T. 05G Ocala
Siegman Bob 98C New Smyrna Beach
Smith Terry 98Z Jacksonville
Solustri Hugo "Chuck" 05H Ormond Beach
Sparacin Debra E. 05H20 Stuart
Spero Robert T 3070 Ocala
Spiegel Lou 05H20F3 Clearwater
Stachowicz Ron 32G20H3 Fort Myers
Stallings Robert W. 76J Apollo Beach
Stevenson John 72B Ferdandina Beach
Stewart Robert (Bob) 05H20 Alachua
Summers Kevin 98K Pensacola
Sutton Raymond 05D20 Myrtle Beach
Terry Carl 05K20 Freeport
Thomas Gary 98GLRU Sorrento
Thompson Robert Lady Lake
Thompson Ronnie 95B Zephyrhills
Tilney Ralph 08C Navarre
Truhon Joseph 05D30 West Palm Beach
Twaits Lee 342 Crystal Beach
Upshaw Robert (Bob) 286.2KY1 Naples
Vanderpool Royce "Dean" 52B40 Sanford
Walker Richard Wayne 05H20 Jacksonville
Walker Tom 716.1 Naples
Ward Robert C. 59 Belleview
Warrick William H. III 98C Gainesville
Weagley Ronald Lee 982 Sebastian
Weber Louis 72B20 Satellite Beach
Wegener David I. 34D20 Largo
Whelply Mick 05H4H Titusville
Whiteaker Charles (Ed) (Whit) 05H20 Parrish
Williams Robert 33C20 Saint James City
Woods Ken 71H Florida
Wulzer Charlie 05K20H2 Pensacola
Young Dan D. 05H Orlando
Young William 05H20 Orlando
Atkins DB 05F Hephzibah
Arrowood Stephen R. 72B4P Rome
Barlow Thomas R. 05K20 Calhoun
Beckman John 05D Senoia
Blake Ronald 72B Atlanta
Bloomer Tim 33S Atlanta
Brady Eldon 054D Thomasville
Buran Fred 72B40 Atlanta
Caldwell Cecil 05G20 Carrollton
Coffel Joe 98C Kennesaw
Collins David 58.68 Marietta
Collis Troy 72B40D1 Fairmont
Coulter Robert 05K20 La Fayette
Couvillion Francis 75Z Atlanta
Croker Bill Peachtree City
Daley John M 05H Oakwood
Darrow Bram 98J Woodstock
Dickson Gary 98C Brunswick
Dixon Harry 05K Grayson
Dunston Rindall ( Randal) 59 Americus
Eberhart Chuck 43171 Kennesaw
Forrest Ken Georgia
Francis Clarence (Vince) 05D Augusta
Gray Bill B. Jr 98C McDonough
Greene Kenneth 05H20 Savannah
Holden Harry 35T Atlanta
Hritz Tom 05H Lula
Ingles Hurb 33C30 Milledgeville
Josey Rusty 71R Bainbridge
Knowles Robert G. 9640 Stone Mountain
Langey Wayne 05H Jonesboro
Ledford Robert 05D Dunwoody
Long Edmond 05K20 Ringgold
Lovelace Allen 95B Marietta
Lucas James 36D20 Butler
Mann Donald 286.6 Cumming
Martin James E. 05H Columbus
Martin Jeffrey 72F20D1 Augusta
Massingale Nelson 5630 Fairburn
Maxted Arlen 59 Locust Grove
McDonald Mike 05H Evans
McKinney Carl 273.1/32D20
Miller Wayne 98G Hinesville
Morgan Howard 98C Marietta
Mullinax Walter L. 204-1 Dalton
Myers Bill 05H Macon
Myers Jim 05K Mableton
Nordman Richard 33C20S1 Dallas
Norman Jimmy 05G Summerville
Osborne John E. 58 Acworth
Parker E. Richard "Dick" 58 Peachtree City
Patterson Joseph 72B20 Augusta
Phillips John 74E Flowery Branch
Phillips Tim 71D20 Buford
Phillips Ben 058.40 Jonesboro
Pierce Samuel 98C Norman Park
Pollard Fred 05K Kingsbay
Purcell John Cumming
Reid Hal 058.3 Milledgeville
Rogers Bill 33S2B Roswell
Sanford Claud M 982A Canton
Snyder Russell W. 33S Stockbridge
Sten Bob 05D30 Roswell
Stone John M. 98Z Marietta
Stone John 98C/Z Marietta
Strickland John 05H White
Taylor Ashley L. 67B2H Social Circle
Teague Troy Dahlonega
Trotter Walter 59 Mableton
Thompson William L. 37 Stockbridge
Tucker Jim (AKA Mother Tucker) 05D20 Douglasville
Vining Anthony (Tony) 32G Calhoun
Waller Charles 33C20 Atlanta
Warren Jim 05K20H2 Hoschton
Watson Dennis 31J20B3
Watts Buddy 59 Madison
Wegner Clarke 59 Atlanta
Weise Donald 59 St. Mary's
Wenrich John Gainesville
Woods Joe 72B20 Atlanta
Alderson Eddie 98Z5m Renningen
Blevins Gerald 98GRU Traunreut
Canaday Donald 54B30 Nierstein
Falkenbury Stephen 98C Ramstein
Francis Hansford 05K20 Hann Muenden
Hall Tim 05D Treia
Looram Eugene 98G Bischofsgruen
Thornton David
Carvalho Joe 58 Halaula
Hourihan John 98G2L80 Honolulu
Nakamura Earl 71H20 Molokai
Shanks Ted 05G Kapaa
Suzukawa Gary 05G20 Honolulu
Boyce Shirl C. Jr. 05D Boise
Brooks Bill 98G Coeur d' Alene
Lewis Philip 05D40 Boise
Nalewajko Joseph 983 Eagle
Olson Tim 05D Dreary
Smith Lex 05H20 Coeur d' Alene
Smitheman K.E. "Smitty" 05G20 Hayden
Bacon Gary 05H20 Springfield
Bergman Dave 54 Mason City
Boone Ed 98B20 Granite City
Brandon Art 98C20 Herrin
Brooks Gilbert 05K20 Chicago
Charron Jack 98C30 Plainfield
Clark Robert 36D20 Steger
Coe Francis (Sid) 05K40 Colchester
Cook Mike 04B Kankakee
Costello John 98C20 Princeton
Darling Daniel H. 33C New Berlin
Davis Chuck 965 Hoopeston
Dietze Vaughn Chicago
Dooman Robert 58 Chicago
Duback John F. 98G Ottawa
Fasig Fred 95B Charleston
Fester Bob 98G2L20 Herrin
Freese Roger H. 98B20 Ottawa
Geerdts Robert Jr 05K20
Gladfelter William 98J30 Franklin Park
Glass William 05H La Moille
Greenwald William (Bill) 59.1 Lyons
Jacobi Michael 283.1 Rockford
Johnson Roger 98C20 Bourbonnais
Kepner Neil 04B De Kalb
Kolderup Ralph 58 Palatine
Lamb William 71B20 Chicago
Lemke Willis (Bill) 33C20 Moline
Loucks Guy 98J20 Charleston
Lucas Charles 98C2129 St Charles
Lueck Wayne 58 Arlington Heights
Martin Scott L. 05K Glen Ellyn
Maxwell Dennis 05K20 Arlington Heights
McCallum Kevin 33C Algonquin
Mitzner Dennis 98J30H8 Oak Forest
Moos Ron 95B Yorkville
Moran John 05D Decatur
Morgan Richard 98J20 Fairview Heights
Morrison Byron 05C Lombard
Morrison Jim 98G2L Tinley Park
Motsinger Roger 982 Clinton
Rodekamp Fred 05H Sterling
Rothert Steve 98B20 Canton
Schofield Harold 26K20 Crest Hill
Severino Frank M. Jr 05F Collinsville
Tifft Todd 33C20 Carpentersville
Tofanelli John 05G Bloomington
Tyner Gary 05K20 Herrin
VanWynsberghe Charlie 68F20 Geneseo
Voit Bernard 76Y30 Zion
Wilburn James 981/982/98Z Scott AFB
Wilbyrn Larry 98Z Belleville
Wise Bob 59 Marion
Wood James 05D Glen Carbon
Wortman Richard 993.1 Shelbyville
Wosylus Richard 05H20 Smithton
Yingst Victor 32G20H3 Chicago
Allen Michael 35F Scottsburg
Armstrong George 84B20 Brownsburg
Bell Andy 33G20 Fort Wayne
Benskin Eugene "Radar" L. 63Z50 Pine Village
Best Dale 74E20 Ossian
Brincefield Johnny 05D20 Fort Wayne
Brubaker Kevin 33S20N6 Huntington
Bullock Patricia (Carter) Evansville
Bushong Donald 05G20 Francesville
Clark Charles F. 58.1 Anderson
Clements Richard 341.1 Indianapolis
Conner Larry 33C20, 33B20 Lafayette
Cornwell Michael 33S20 Martinsville
Crumly Michael 98Z Lafayette
Daniels Gerri N. (John N. Tracy) 33B20 Bloomington
Dixon Marion 722 Evansville
Dover Charles R. 33B Fishers
Eckman Ed 799 Fishers
Evilsizor Donald L. 98Z Columbia City
Gibbs Doug Greenwood
Gillies Don 1717 Evansville
Gipson Steven 05H20 New Palestine
Hall A. Brad 98B20 Lake Station
Hartmann Carl E. Jr 31S Zionsville
Holt Vince 72E Kokomo
Johnson Robert 05H20 Lebanon
Joy Stephen D. 05H20 Indianapolis
Karge Bill 05H, 98Z Greenfield
King Ron 71H20 Fort Wayne
Krebs Anthony (Tony) 05H20 Goshen
Krigbaum Gary 33F20 Boonville
Lovan Richard C. 98J30 Jeffersonville
Lowhorn Ronald 05C New Castle
Lowhorn Ronald K 05D New Castle
McEldowney Bill "Mac" 05D Fort Wayne
McWhirter Jack 34B20 Scottsburg
Medlock Robert 98G3L80 Indianapolis
Miller Herman 98C Evansville
Parsons Robert 05H Indianapolis
Pittman Rodney 982LGM Indianapolis
Preflatish Steven 33F English
Potts Paul 98G Henryville
Reiss Dennis Coco 72B20 Attica
Sells William 98C Noblesville
Smith Les 05H20 Martinsville
Smith Roger Wayne 05G Marion
Smith William 98C
Snider William (Bill) 58.2 Brookville
Stansbury Fred 993 Indianapolis
Witte Ed 98C20 Lawrenceburg
Berreth James 98J20 Des Moines
Crafton Joseph 72F Waterloo
Crotts David 05H Grinnell
Eickhorst Robert (Bob) 31S20 Iowa City
Fleming David 72E20 North English
Kruse Douglas 32E20 Grinnell
Marchant Monte 05H20 Newton
Pfannkuch Wayne 33D20 Manson
Pitzen Thomas 56.2 Stacyville
Quass Thomas 76Y30 Waterloo
Schmidt John L. (Jack) 059.1NMSD Council Bluffs
Slessor Vernon 98J30 Plainfield
Smith Ralph 72E Des Moines
Travis Ed 05H Shenandoah
White Jack 72B20 Missouri Valley
Wallerstein Harvey 05H Karmiel
Peters Joe Tokyo
Walker Dennis 98G2L22 Yokohama
Arnold James T. Jr 982 Overland Park
Augustine Melvin P. 35G Ellis
Balfour Dave 33D20
Beeker Jon Overland Park
Blecharczyk Victor 36K40 Marysville
Branum Lee 286.1 Gardner
Burley David 98B
Carnes Donald D. 26Y20 Overland Park
Cottman William 292
Crosley Lawrence 982 Lenexa
Echols Dennis 31J20 Overland Park
Everly Robert "Steve" 31S30 Overland Park
Fall David J. Wichita
French Jack Lansing
Gibson Adrian 1856
Ginapp Michael 05H
Gordon Larry 71L Overland Park
Grosse Stephen 98G2LRZU Newton
Guy Alvie 73D Anthony
Hickey Henry 05C40 Topeka
Hurd Bruce 05H Lawrence
Jones Bob 05H Inman
Kilmer Larry 98C
Morton Ralph 05H Cimarron
Nosenzo Al 984
Oliver Doug 72B20 Overland Park
Pawlowicz Richard 32D20 Olathe
Phillips Larry 05D30 Kansas City
Swayze Jon 0582FF3 Wichita
Swayze Jon 0582FF3 Wichita
Welsh Joseph 33C Wichita
Wentling Steven 98C Junction City
Armstrong Clinton 98J3R Elsmere
Aumiller Gary 32G Georgetown
Bettencourt Jack 63T Vine Grove
Bloom Bill 31S20 Louisville
Bowen Walter L. 2.6 Frankfort
Buckley Ronald 05D Louisville
Chewning Marvin Lloyd 95B40 Hopkinsville
Durnell Leonard 201 Burlington
Evans Lawrence 72F Elizabethtown
Evans Lawrence (Larry) 63E30H
Jupin Larry 98C Louisville
Kadetz Donald Louisville
Kiefer Paul T. 58 Radcliff
Koleski Danny M. Sr 05H2FY4 Louisville
Linton Edward 98Z Bowling Green
Logsdon James 722 Union
Lunsford Robert 965 Salyersville
McCarthy John 05D Vine Grove
Murrell James M. 58 Louisville
Negich Michael 55 Cold Spring
O'Nan Richard 94B20 Paducah
Porter Frank 55 Hopkinsville
Richardson Mike 05H Lexington
Roach Mickey 98J Owensboro
Saltsman Jack 58 Louisville
Savage John W 98G3LRU Newport
Sexton Jim 58 Paducah
Shadwick Robert 058 Owensboro
Sobel James 98J Brandenburg
Sparrow Ed 05H20 Fort Knox
Sullivan Thurston 58 Louisville
Upchurch James R. 59 Bowling Green
Vincent Norris Bowling Green
Watson Charles 54 Lancaster
Word Edward L. 05H20 Bowling Green
Adrian Ronald 05H St. Gabriel
Bourgeois Robert 95B40 Harvey
Caruso Vincent P. New Orleans
Cavallo Thomas 58 Marrero
Douget Tim "Spyder" 05H30 Iowa
Fernandez Raymond New Orleans
Fuhrmann Donald L. 716.6 Pineville
Grosche Charles 058 Bogalusa
Hall Montague 835.20 Madisonville
Jameson Billy 05K Monroe
Kelly Thomas 76Y30 Winnfield
Lamp Edward 72B30 DeRidder
Mangini Ronald 97G Bogalusa
McConnell William 72B20 Winnfield
Milstead Horace E. 05H30 New Orleans
Montgomery Donald 05H20 Houma
Owens Dave 98C Harvey
Rose David 31S20 Geismar
Seale CHarles 96B Eunice
Seiser Donald (SIS) 33F20
Skidmore Kenneth 95B Metairie
Strother Ron 58 Baton Rouge
Worley Jerry 058, 056 Haughton
Zorn Joseph 72B20D1 Schriever
Adolphsen* Arthur H. 58.2 Hope Maine
Breton Dennis 981 Brunswick
Curry Michael 05G
Fagin Frederick L (Fred) 967 Coopers Mills
Ferrin Wm.  Bill 982 Portland
Garland Robert 36C20 Skowhegan
Guimond Gary 286.1 Lewiston
Haggett Charles (Chip) 31S Boothbay Harbor
Huston Floyd 76Z Brewer
Knight David 33B,C,D,G, 98J West Baldwin
Neal Joel 951.6 Millinocket
Sullivan Brian 59 Salisbury
Talbot Robert 59 Bangor
Westhaver Robert 05H Poland
Whitchurch Peter G. 98C North Bridgeton
Barrett Michael 98C20 Frederick
Bart Carl 98C20 Pasadena
Bell John 98G Columbia
Bonner James 05H Silver Spring
Buck John 58 Cambridge
Buckhalt Ron 71Q Rockville
Clark Robert 98C Laurel
Clesh Mark 98J20 Annapolis
Collison Bill 72B40D1 Frederick
Conary Kenneth Annapolis
Crawford Hardrick 05D30, 76Y30 Clinton
Deger David C. 98C Annapolis
Demore Steve 33T Pasadena
Estep Alden Jr 05H20 Mechanicsville
Evans Peter D. (Pete) 982.17 Salisbury
Fahey Richard J. 98J30HK3 Point of Rocks
Goodnight Kyle R. 72B20 Parkton
Goodwin Mark 05K20 Abingdon
Guth James 32D20 Germantown
Hadzima Joseph 33S Rockville
Hatfield Davis 05G Severn
Heilman Richard 98J30J1K3 Hampstead
Knotts Carlos (Los) 722 Jarrettsville
Kossuth Don 72F Greenbelt
Lederer Hank 05H20 Parkville
Lenhart Jim 05H20
Lenzer Ron 05H Havre de Grace
Macauley Rebecca 04B Hagerstown
McCone Gary 98G3LCM Columbia
McDonald Ricci Abingdon
Meiklejohn William 88M Shelbyville
Mentges Charles Owens
Neumeister John 31J Essex
Newkirk Jerome 94B20 Suitland
Pasternak Ed 98C Ocean City
Pellington Roben "Rob" 59.1 Hollywood
Plumhoff John 05D30 Westminster
Principato Frank 98B Baltimore
Quidas Eugene 1805 Preston
Reber Mark 98Z5J1 Kingsville
Rose Robert 05H Annapolis
Rounds Robert (Bob) Severn
Ruland Tim 98CLVN Columbia
Sanders Cheryl 05H10 Hanover
Scarborough Julian (Jul) 33D Glen Burnie
Sekely Andy (Zeke) 31J Columbia
Smith James Jr 05H
Smith Jim 98J Crofton
Snider Richard 05K Halethorpe
Spaulding Mark 98C3127 Annapolis
Suidikas Gary L. 05K2H2 Westminster
Thomas John (Jackie) G. 58 Baltimore
Thompson George 32D20 Hampstead
Thompson Ken 72B4D1 Davidsonville
Verdin Doug 98G Gaithersburg
Walton David 05G Upper Marlboro
Weeg James "Jim" 150 Salisbury
Welker Mark 98C20 Frederick
Wells Guy 95B Denton
Wilde Kenneth 982.1 Pasadena
Zimmerman Stanley (Stan) 98C40 Ellicot City
Almstead Raymond 58 Greenfield
Army Ross 36K Longmeadow
Carter Chet 55 Lynnfield
Conley David 05C20 Marlborough
Critch Cliff 98J30 Billerica
Demetrion Edward 71B Wilbraham
Flannery Ovide (Nick) 1290 South Hadley
Fragher Robert 55 Hanover
Gonska Andrew 05D Uxbridge
Harvey Doug 951
Hellman Tom Methuen
Houston Michael 33S30 Lunenburg
Johnson Richard 98J Buzzards Bay
Lazzara Jospeh (Tom) 98Z5H Leominster
Lucero Randall 05H Plymouth
Mackey Ronald 984 Holbrook
Marchand John 05H20 Dracut
McCoy Peter 56 Methuen
Meunier Denis 98GLRF2 Spencer
Niquette Robert 98C20 Agawam
Perry Richard 05K20 Reading
Powers Thomas E. 742 Plymouth
Rogers Bob 95B Fall River
Sanborn John (Jack) 05H20 Western Massachusetts
Schaub Ken 58 Springfield
Sciabarrasi Louis David Fitchburg
Shouse Carroll W. 33E20 Fitchburg
Silverman Stephen 58 Attleboro
Stanwood F. 58.6
Timm Al 05H40
Zagloba Gregory 98C20 Mashpee
Banker Stan 05H20 Coldwater
Bazzet Tim 98GRU Reed City
Bezy James Southfield
Bolling Richard 67G20 Westland
Bowman William 98C Muskegon
Boyer Gary 98G2LRU Auburn Hills
Bupp Kenneth Ann Arbor
Carpenter Jeff 98C Wyoming
Carver Gene 56 Troy
Cooley John 26T20 Jackson
Counelis Jim 33C20 Grand Blanc
Dill Neil Dill 72B20 Iron Mountain
Dunlap Paul 98G2LVS Ann Arbor
Fall David (Jed) 1709 South Haven
Frayer Laurence 58.3 Canton Township
Frederickson Richard 25C Saginaw
Gaston John Jr 76W20 Dearborn Heights
Groop Robert 72B20 Crystal, Falls
Hardesty Gerald 58.2 Alpena
Henderson Edward 33C20 Rochester Hills
Hones Frank 98G2LVN Jackson
Huston William Davison
Hux Norwood (Woody) 76Y Harrisville
Jennings Richard 05K Wyoming
Jones Bill 988 Southfield
Kapusta Roger 05H20 Warren
Kirkpatrick Charles 31J20
Koster Ron 71R Marquette
Kuypers Lane 58 Bridgman
Liles David M. 05H20 Waterford
McMinn Michael 98C Swartz Creek
Mead Michael C. 98J30 Honor
Miller Robert 31B20 Milford
Mitchell Bernas 72B40 Wayne
Mitchell Charles 31S Detroit
Morris Terry 05H20 Pontiac
Murawa Thomas 95B Oscoda
Ogle Arthur 982 Grand Ledge
Osborn Chuck 05K20 Jackson
Pavlic Phillip 988 Bridgman
Peterson Robert 98C Jenison
Percy John 1648 Berkley
Pfeifer Thomas 05H20 Macomb Twp.
Postma Philip 33C20 Utica
Robinson Donald Drew 910 Grand Rapids
Sherd Douglas 05H Sand Lake
Shrake Dennis 05H Grosse Pointe
Sikes Don 98C Burton
Sinclair-Parker Deanna 84G Buckley
Smith Carl 05D20 Novi
Stayart Scott 05D Grand Haven
Swanson John 55 Wetmore
Szypula Stephen 98J2HJ1 Napoleon
Taylor Doug 054D Plymouth
Thompson Mark 98C20 Rogers City
Vielmo Dick 74E Redford
Williams John 32F20 Midland
Williams Tom 31K20 South Rockwood
Wolfe Ronald 296 Kalamazoo
Adams Tom 056.20 Sr. Rochester
Bakke Douglas R. 58 Eden Prairie
Ball William 05K20
Bjerk Jack 72B20 Ottertail
Byrne Mike 982 Minneapolis
Croskey Phil 05H2FF3 Alexandria
Elsen Dan 05D Minneapolis
Fairbairn John 98J30 Big Lake
Fitzgerald John P Jr 98G2L63 St. Paul
Gore Don 26K20 Saint Paul
Grabowski David 98C2P Braham
Greenlee Doug 32G20H3 Maplewood
Grill Roger 33F20 Minneapolis
Gustofson Jerome (Gus) 05H20 St. Cloud
Hiltner Leon 766 Maple Grove
Huckleberry Augustas (Gus) 05K20 Plainview
Hunchcliffe Harold "Hal" 83F20 Fridley
Ibberson Jerold 33C20 Ellendale
Jurek Rick 05H20 Prior Lake
Kowal Mark A. 98GRU Columbia Heights
Madrid Sam 05H Golden Valley
Marker Richard "Rick" 05H20 Maynard
Martin Oliver (Sonny) 059 Rochester
Mason Dale 05D30 Elk River
Miller Marvin 05H Grasston
Morrison George 05H20 Amboy
Nead Bill 98B Underwood
Nelson Reginald (Reg) 98G4PVN Brainerd
Nelson Craig 98G Minneapolis
Nesheim Donald 983A0 Eden Prairie
Nfarlane Court 980.3 Excelsior
Norrbom Jim 58 Burnsville
Odash Jerry Ramsey
Ostwald Brent (Ozzy) 67N20 Maple Grove
Pike Gary 05D30 Rochester
Ramsey Carlo 722 Becker
Rauk Edward 05K20 Spicer
Roth Robert 98C Minneapolis
Schelper Kenneth 98C Minnetonka
Schumann Lyle 05H Lake City
Sedzielarz Frank 98C Fridley
Senkyr Willaim "Joe" 05H20 Minneapolis
Sturdivant Joe 33Z Minneapolis
Swanson Harold 95B, 33B Blaine
Tasky Joe 33C Saginaw
Thiegs Paul 98GBU White Bear Lake
Wester Jim 58 Remer
Woodbury Julie 05D30 Eden Prairie
Zaworski Gary F 72B South Saint Paul
Berryhill Walter 722 Brandon
Daniels David 98G Greenville
Gilfert David 55 Tupelo
Mallette Robert (Bob) 58
McInnis Richard 58 Meridian
Patterson Kenneth 733.1 Tupelo
Pearson Larry 982 Hernando
Singleton Dennis 05H McComb
Baldwin Kenneth 98J20 St. Louis
Barnett Loren 98C20 Carthage
Begey Greg 72B Joplin
Brannan Richard 05G Branson
Canfield Joe 72B
Chapman Edward 58.3 Overland
Christman James 98C Ballwin
De Leon Eddie 05H20 Gainesville
Doctor David 63C St. Louis
Estes Robin 98C20 Jameson
Frost James 94B20 Lake St Louis
Gonzalez Gabriel G. 72B20 Jackson
Harpster David Nixa
Hooton Randall 72B Boonville
Irwin Leslie Chuck 75C20 Trimble
Jennings George 345 Marionville
Jones Henry (Ken) 986A Warsaw
Jones Kenneth 05K3HU1-U9 Kennett
Karaff Gary 98J Liberty
Katz John 05K20 St. Louis
Kuhne Phillip 59 St. Louis
Lemke William V. (Bill) 286.2 Sedalia
Mattox John 285A Branson
Metz Harold 05H Kansas City
Milner Robert 05K
Morr Dennis 59 St. Charles
Myers Jim 05H4H St. Louis
Needhammer Bruce 76Y Kansas City
Newland James 71H20 Independence
Patton Robert 98J Branson
Peterie Maynard 72B4D1 Bolivar
Reid Bryan 05H30Y4N5 Jefferson City
Reid Donald 76Z Belron
Roberts Marc 33D, 33S St. Louis
Robinson Brett 98G Clinton
Rollins Randall Carl Junction
Rollins Raymond 05K Buffalo
Seeman Arlan 59 Ellisville
Slagenweit David 05H Kansas City
Sperry Gary L. 72B20 Union
Tripodi Joe 723.6 St. Louis
White Gary 95B20 Kansas City
Whitney Paul 286.1 Raytown
Wicks Keith 341
Wisdom Howard 33C2H Grandview
Buchanan Richard 98C3L05 Kalispell
Daggett Debra Missoula
Longacre Steve 98C3L05 Arlee
Miller Joe B. 58 Roundup
Allen Dennis 05H La Vista
Andrews Keith 32D20 Geneva
Bryant Jimmie 59 Waverly
Cornett Robert 05H20 Omaha
Greek Ronn 98C3L29 Omaha
Johnson Dennis 98J20 Pender
Johnson Jackie I. 58 Bennet
Jones James 05H Sutton
McFarland Jerry 05H Pleasant Dale
Pollock Glenn 33E20 Omaha
Rupport Duane 05H20K3 Ogallala
Shemek Franklin 55 Papillion
Squires Clark 56 Omaha
Wallis Tom 05H20 Omaha
Watson Ronald 722.1 Burwell
Lovekin Stephen Nijmegen
Bent Richard H. 33F2H Reno
Chapman Randall (Randy) 98C Las Vegas
Darnley Robert 05H40 Las Vegas
Devenish John 1807 Carson City
Dietz Jack 05F Las Vegas
DiGiulio Gino 05H Las Vegas
Duncan Floyd H. Jr 100C Las Vegas
Dunn Larry K. 05H Reno
Gorley William 98C20 Las Vegas
Johnson Don L. 26K Reno
Knipper Bill 98J Las Vegas
McCue Robert 98C Henderson
McGee Dan  (Appleton) 58 Reno
Mohler Lawrence 26K30 Eureka
Norman Sylvan 05K20 Henderson
Patrick Gayle 05H Las Vegas
Porter Gene 341 Laughlin
Shannon Bill 76U Reno
Simonet Felix Las Vegas
St. Germain Roland 05H20 Henderson
Steele Ron 05H Las Vegas
Stephany Peter 92G Sparks
Williams * Harry 98G Reno
Wynes Edward D. 05K20 Elko
Young Bob Henderson
Allen Isaac 71L Colebrook
Allen Isaac Terry 98Z50 Colebrook
Bottomley Bruce 9640 New London
Brown James 9666 Tilton
Brox George 05D Fremont
Cline Chuck 98Z Manchester
Daugherty Douglas 05G Concord
Donnelly Brian 33S20 Nashua
Eldridge Milton 94D20 Somersworth
Fowler Jim 33C20H Bow
Franks Charles 98C
Giblin Paul 26V20, 33S30 Lincoln
Glines Greg 98C Randolph
Goff Robert 95B Milford
Goss Harry 910 Derry
Graser William 76Y Londonderry
Green Barry 989 Meredith
Kempf Robert J. (Jim) 58.3 Amherst
Ledger RJ 26K Weare
Liberty Harold 31K Bradford
Lovely Peter 58 Newport
McMann Sennis 98J3H Hollis
Mulcahy Jerry 292 Concord
Myers Kevin 98J30 Nashua
O'Brien Dennis 32F20 Greenville
Poltrino Dennis 71
Quinney John 05C Hampton
Seagroves David 988G20K3 Lyndeborough
Adase John 63B20 Hillsboro
Atwell Larry 72B20 Piscataway
Bender Bill 05K20 Camden
Brown Thomas A Jr 74E20, 74F20 Cinnaminson
Cameron George "Wabbit" 72B20 Manchester
Campagna Rocky 05D20 Swedesboro
Cashman Dan 05G30 Clifton
Clyburn John B. Jr 984 Bedminster
Cole Alan 05H20 Cherry Hill
Cutrona Joe 58 South Amboy
DiCesare John 56 Ianoka Harbor
Egan Richard 723.1 Hamilton
Floor Neil 05H Toms River
Fuhring Carl 058 Ocean
Hancock Dave 55 Jersey City
Hennessy Daniel 56 Point Pleasant Beach
Iacovella Michael 72B Toms River
Jacques William 723 Point Pleasant Beach
Jaslovsky Rich 58 Kearny
Johnson Daniel 287 Hillsborough
Kearney Joseph Jr 76Y30 Cranford
Knox Eugene 33B20 Chatsworth
Lancieri Salvatore 05H Delran
Link David 982, 962 Haskell
Manna John Bridgewater
McFarland Barbara Wilson 71B Mt. Laurel
Morris Wayne 95B
Olevich William 33C20 Florence
Patterson Rod 98C Princeton
Peters Bill 72B40 River Vale
Petrone Joe 71B20 Aberdeen
Putter Max 059 Ventnor City
Self John 56 South Amboy
Snook Randall 98C30 Newton
Stansbury Frederick 993.10 Toms River
Stanton Mark 05H Pine Hill
Stenley Jack 72B40 Asbury
Cousens Donald 984 Toms River
Vaden Andy 33B40 Woldwood
Waldorf Ken 05C Egg Harbor Township
Walker Charles 05H Pitman
Wieder Ronald 1808 Glen Gardner
Witkowski Vince 72B40 Woosdtown
Chacon Carlos 05H20 Espanol
Clair Tim 31J20B3 Rio Rancho
Cramer Shafter 05G20 Carlsbad
Cruddas John 05H, 05D Las Cruces
Flowers Ron 98G
Laing Edmond 96B20 Bernalillo
McGuire James 98Z50 Las Cruces
Oliver Gary 286.2 Aztec
Rodriguez Rod 204 Albuquerque
Sarnicki Casimer (Casey) 98J30 Las Cruces
Shearman Neil 98J Albuquerque
Alpert Brian 05D New York
Arnold Michael 58 Camillus
Arnold Stephen W. 04B2LTH Mexico
Berg Richard 72B10 Queensbury
Borders Brian T. 33Y3H Tonawanda
Breen Norman 05D20 Fairport
Browning John 05H Hamilton
Bulson John 98G Utica
Caputo Mark 05H20 Ballson Spa
Carr Daniel 58 East Pembroke
Casavis David New York
Christen * William 993.1 Buffalo
Constantino Donald 72B40D1 Ashville
Cornman Daniel 55.28 East Greenbush
D'Amore Victor 982 Hauppauge
Doody John 98.8 Canandaigua
Florio Dominic A. 31B20 New Rochelle
Galbreath Michael 95B Ithaca
Gnau Paul 982A Freeville
Hancock Charles 982.2 Fairport
Harris Jim Ontario
Harrison Ronald E. 98J20 Latham
Holdredge Dan 72E40 Liverpool
Infantino George 05H20 Island Park
Landmann Jim 1799 Long Island
Maclemale Robert 716 Avon
Malone John P. 05K20 Far Rockaway
Malone Pat 984.2 Buffalo
Marcos David A. 04C2L05 Warwick
McGinnis Steve 98J20 Syracuse
McLean David 98J20 K3 Rochester
McNinch James G 67N20 Rochester
Miller Ward 808 Poughkeepsie
Myers John P. 42A Troy
Nelligan John 98G2LRU Castleton
Nissley Rud 98G Westchester Co.
Ochmann Joseph 59 Staten Island
Osswald Buss 98J Hudson
Potts Linda 05H20 Clinton
Princehorn Jim 98J Rush
Ralph Jonathan 05G40 Patchogue
Ridling Olen 33G20 Gouverneur
Ruhl Rudssell 05C Rochester
Schiffer E.Harold 941.1 Little Neck
Sherry Thomas 642.1 Ogdensburg
Siegel Herbert 1709 Long Beach
Small Ed 33B40 New York
Small Edwin B. 33B20 Salem
Smith Michael 36D30 Canandaigua
Smith Gary 05H Albany
Snow Roger 05H Rome
Snyder Roger 05H Rome
Tascarini Michael 98J Seneca Falls
Tastor James A. 05H Hornell
Taylor David B. 05K20 Palmyra
Terwilliger Stephen Thomas 31S20 Binghampton
Thomas Paul 72B Greenwich
Turi Charles Flushing
Turner Robert 98B2HLLA Brooklyn
Van Order Roy 283 Syracuse
Waghorn Dave 05C Saratoga Springs
Warren Thomas 286.1 Orangeburg
Wood Alex 71L40 Utica
McIntosh Walter 04C New Bluff
Sublette Jim Papkura, Auckland
Ammons James 33C2F Franklin
Annabel Jim 31J20
Baggs Richard 72B20 Mathews
Bales Ed 98C Charlotte
Bannerman Walter J. 58 Greensboro
Barefoot William 72BD30 Sylva
Black Dean 05H20 Pinnacle
Blake Ronald H. 72B40 Franklin
Bosak John 33C40 Cornelius
Bowman Marvin (Keith) 98C Rural Hall
Boyette Tommy 05D20 Raleigh
Brown John E. 59 Concord
Cahoon Richard (Pilgrim) 05H20 Fayetteville
Campbell Roy 72B20 Belmont
Canfield Joseph 98C Henderson
Capps Harold 31K Cary
Causey John 05H20 High Point
Chaney John 98Z5MLGM Apex
Chapman Randy 98C20 Cherryville
Childs John 982 Lexington
Clapp Kenneth 33C20 Beulaville
Collins Jack Lake junaluska
Collins John 984 Kill Devil Hills
Cromwell Michael 92B Swansboro
Czaja Wilfried 95B Indian Trail
Davis Richard 76J Davidson
Duncan William 05G20 Wilmington
Fleishman Stanton 05D20 Clemmons
Fuller John M 35B20 Cary
Garrison Robert 05D Clyde
Hancock Bynum 32D49 Kernersville
Haywood Jerry 95B20 Candor
Hazlett Don 98Z5MCX,96B5MCX Wilmington
Hedly Thomas 982 Cameron
Heflin Hilton Jr 273 Raleigh
Helderman Gary 05K40 Lenoir
Helms Thomas (Eddie) 98C Indian Trail
Hinnant James (Jim) 05H Fayetteville
Horn Bruce 98C Middlesex
Howard Joseph (Joe) 93J20 Hickory
Hutson Phil 05H Asheboro
Jamieson William "Bill" 05H Weaverville
Jellison Steve 058 Charlotte
Jewell James M 59 Concord
Kelly William (Bill) 58 Swannanoa
Kennedy Thomas (Tom) 05D20 Littleton
Kiessling Mike 98G2LKP Charlotte
Knighton Gary Indian Trail
LaPorta Michael 67G40 Hendersonville
Lewis James 32G20H3 Durham
Lewis Leland 05H20 Gastonia
Mabe Roy F. 3799
Mason Gary 58 Canton
Matthews Don 58 Cornelius
May Michael 72B20 Youngsville
McGraw Danny 059/05K Denver
Michel Jack 42A Oak Island
Miller David 341.1 Angier
Morelli Anthony 05K20 Lunberton
Murdock Albert 98J5HJ1L29 Kill Devil Hills
Nelson Charles (Chuck) 58 Chapel Hill
Peterson William 05K20 Winston-Salem
Pettit Orlin 05C20 Gastonia
Polly Herman Hickory
Powell John 56 Southern Pines
Reiber Fred W. 56 Elon
Richardson Edward W. 95B Fuquay Varina
Robbins George 98B2H, 98C3H Gastonia
Sandelin Dave 05D40 Mint Hill
Savage John 988 Charlotte
Shideler Marc 37D Clemmons
Smith Eugene T. 54 Corolla
Smith Jimmy R. 722 Salisbury
Smith Randolph "Randy" 05H20 Wilmington
Stocks Ledrew 05H20 Greenville
Stoltz Dave 98C20 Raleigh
West Jerry 05H20 Burlington
Weygandt Dave 72B40 Kernersville
Whisnant Harvey 05H20 Shelby
Whitley Eugene 05D20 Wake Forest
Widener James Fred 51P40 Hickory
Winfield John 286.1 Pinehurst
Wolfe David C. 05K20 North Wilkesboro
Wolfe Ronald 32Z20 Fayetteville
Woodling Dave 782B40 Fayetteville
Zimmers Bob 32D Raleigh
Cook Leo 98J20 Beach
Desilets Duane 71H30 Turtle Montian
Grzadzieleski Tom Drayton
Arkwright Howard Benjamin 983.1 Columbiana
Arnold Roger 283 Stow
Austing Michael 64B3LGM Dennison
Ayotte John 98C20U1 New Albany
Backs Bill Cincinnati
Baker Clarence 05H20 Hamilton
Barber Chuck 98B Cincinnati
Barkas Nicholas 98 Akron
Barregarye Robert 74D Hilliard
Bisson Normand 270 Kettering
Blair Charles 76D Dayton
Blair Harry A. 058 Bellbrook
Bogan Terry 05H Troy
Bores Thomas 05H20 Rocky Ridge
Botkins Gary "Rich" 05G30H Cinncinnati
Brinkman James J. Cincinnati
Caiines Jim 42A Columbus
Carl Michael 98J30/11F20 Kettering
Carroll Thomas F. 98J40 Columbus
Chenevey Jerry 31J20 New Philadelphia
Clark John 98G Wooster
Cook Charles (Chuck) Mansfield
Delver James 05K Tipp City
Derenberger Al 05H20 Marion
Duff John 33D20 Cortland
Dunnington William 33F20 Loveland
Dzubay Peter 98C Sylvania
Eckenrode Bill (Sparky) 841/843 Dayton
Flinn Brent 05H Troy
Francis K.C. 05K20 Wellsville
Gallo Sandra 05K20 Mentor
Groezinger Charlie 33F20 Columbus
Groves Thomas 72B20 Middletown
Habert Tim 982FT Parma
Henderson Steve 05H2FF3 Columbus
Hoke William 54 Paris
Hoke William 54 Paris
Hopkins Chuck Cleveland
Hormann James 05D20K3 Dayton
Householder Ralph E. 1717 Brunswick
Ingraham Bruce 58 Dayton
Jacobs Michael W. 05G30H Bucyrus
Jenkins Roy 05K Elyria
Johnson Steve 58 Fairfield
Johnson Timothy B. 56 Lucas
Kittoe Robert 98J Alliance
Knorr Steve 95B20 Canal Winchester
Kotarski Paul 52B Warren
Makay John 58 Holland
Marling Ronnie L. 05H20 Bellaire
Marshall Kenneth Batavia
Martin Robert Lee 05K Tiffin
McClurg Wallace 74E20 Portsmith
McKibben E.E. "Mac" 72B20D1 Wilmington
McLane Curtiss "Woody" 72B40 Cincinnati
McNeice Jerry M. 72B20 Middletown
Meluch Robert 98B20 Parma
Merrow Wally 05H NW Ohio
Milheim Rick 98G Lancaster
Montgomery John 286 Hudson
Moore Edward A Canfield
Moore Richard 058 Upper Sandusky
Morrison Charles 72B20 Toledo
Murphy George 982 Cincinnati
Myers Chuck 05H Marysville
Nevill Gene 98C2L69 Millersburg
Newbury Robert 05H20 Columbus
Nocera Angelo 05K Columbus
Norman Tom 94B20 Cincinnati
Palosi Ken 58 Akron
Poff Harvey 05H Middletown
Porter Michael 72B40D1 McConnelsville
Rebeta Michael 04B2L80,98G3LVN Cleveland
Reikowsky Richard 05K20 Dellroy
Richardson Gary "Rich" 05H20F3 Centerburg
Richardson William (Bill) 58 Painesville
Rose Greg 05K Vandalia
Sandstrom Paul 72B20D1 Columbus
Seay Tom 33G20 Enon
Slabaugh Alan Newmarshfield
Smith Bob 05D Hamilton
Stabler Jim 26K20 Dayton
Stewart Charles 56 Ashville
Stomps Brian 65W Beavercreek
Stone Bob 72B20 Dayton
Taaffe Dick 58.2 Youngstown
Targett Douglas 95B20H3 Xenia
Thadeus Ralph 1799, 052,058,059 North Ridgeville
Voorhees Robert 33S20 Cincinnati
Wells Randy 98C20 Xenia
Welsh Robert 33S Holland
Wing Daryl 33Z40 Clyde
Writesel George 33B20 Galloway
Yantis Jack l. 05K20 Middletown
Ziska Otto 059 Novelty
Altizer Kenneth 31S30 Oklahoma City
Arrington Tom (409) 32G20 Tulsa
Bryce Aubrey 05H20Y4 Shawnee
Calvert Mel 05H Yukon
Cambell Jeffrey 71L Collinsville
Cooper Winfield (Jack) 05H20 Noble
Cunningham Michael T. 91B20 Tulsa
DeLoney Donnie Durant
Flippo Sam 98CBU14 Oklahoma City
Floro John 05H Chouteau
Frazier Roy 05B Oklahoma City
Gullion John E. 96B Purcell
Howell Charlie 05K Cleveland
Jeffereys Clarence 72B Noble
Johnson John 95B Coweta
Kear Brian 286.1 Muldrow
Keaton Richard 05G20 Haskell
Kelley Johnnie 98G3L63 Muskogee
Kelley Mike 98C20 Tulsa
Klein Gary 33C20S1 Okmulgee
Kirk Lloyd W. 05D Cleveland
Knebel Mike 05K20H2 Tulsa
Lee Rex 72B Sand Springs
Newell Ivan 33C20 Oklahoma City
Peterson Richard 71L40 Tulsa
Phillips Michael Lee 98G San Springs
Poteet Larry 95B40 Oklahoma City
Roberts John Jr 85F40 Oklahoma City
Russ William 988.3663 Okmulgee
Scott Dan 05H20 Jenks
Shugart John D. 05K20 Bethany
Smith Tom 33C20 Oklahoma City
Sowder Larry 76Y40 Wewoka
Tannehill Charles 286 Moody
Taylor William 05K20 Union City
Tipton Cecil 058 Ardmore
Tyler Howard 72B30 Wetumka
Walkup David K. 59 Okemah
Waters Rick 05H20 Broken Arrow
Woodworth Marvin "Woody" 987 Oklahoma City
Baker William 05D20 Cloverdale
Burgan Bob 72B20 Portland
Clymer William 710 Newport
Comfort Thomas 54 Portland
Dasef Jack 58 Eugene
Gaylord Dan 101D Gresham
Heywood Alan 058.2 Salem
Hyman Bruce 967.1680 Portland
Maidel Paul 05H20 Tualatin
Nett Paul F 05G20 Portland
Platt Dallas Canby
Root Robert 05H20 Portland
Rovner Jan 31M20,33G20,24P20
Sampson Gary 988 Portland
Smythe Terry 982B Portland
Sowdon Robert 056 DF Cottage Grove
StckroStickrod Ed 054D Bend
Strobel Steve 05H Deer Island
Teece Michael 05H Joseph
Thompson James 988.1663 Portland
Thorsell Lee "Swede" 05H20 Bend
Wilson James (Jim) 33C Albany
Yeatts Jim 05K Happy Valley
Zolotoff Terry J. 04B2LJT Newberg
White Charles 98J Boquete
Angstadt John 33C/G Downingtown
Ballentine Matthew 72E Tionesta
Benson William 1717 Tamaqua
Boyce Wayne 05D30 York
Brady James (Jim) 98C Altoona
Brisiel David 58 East Earl
Brogan Ira 98C20 Penn Valley
Brogan Bill 951B Swarthmore
Bunch Cynthia Ritenour 98G Latrobe
Cabell Arthur Benjamin 722 Wellsboro
Caldwell Sam 58 Media
Caldwell Sam 58.1 Media
Chambers Robert (Bob) 84B Fayetteville
Coleman Ronald 32G20 Ford City
Cook Russell 05K20 Gilbertsville
Coover Martin L. 58 Mechanicsburg
Costick John 72B20 Oxford
Cramer Chuck 05H40 Mount Union
Crossland Bob 05H20 Pittsburgh
de Fontes Tim 05H20 York
Delp David 56 Reading
DeRan John 93G Delta
DeTurk Jeffrey 05H30 Kutztown
Drey Barry 98C Birdsboro
Dugan Bernard New Cumberland
Egan William (Bill) 59 Allentown
Feltenberger Stephen J. 05K Titusville
Finniff Nicholas F. II Harrisburg
Fitzpatrick Tom 26K20 Philadelphia
Fix Louis 05D20 Grove City
Flynn Jim 98B20 Erie
Ghrist David 31S2H Latrobe
Gockley Glenn 58 Myerstown
Goodman Jay 95B20 Pittsburgh
Gotshall Randy Lee 64A10 Harrisburg
Grable Michael E. 05H20 Manchester
Gray Rick 98C Gettysburg
Greager Jim 72B40 Swarthmore
Grove David Altoona
Guffey James 72B20 Cranberry Township
Hartz Howard 72B Pittsburgh
Hawkins Stephen 05D York
Hay David 98J30 Springfield
Hecht Robert 05H20 Levittown
Heilmann Bud 95B Pittsburgh
Heimel Timothy 05H Industry
Helfrick George 31J Gettysburg
Hutchens James 993.1
Jackson John 98G3I63 Levittown
Jenkins Jim 05K20 Shippensburg
Johnston Jon M. 98G York
Keniston Ralph 98G2LGM Clearfield
Kennerly Tom 59 Camp Hill
Kerr Jack 3717/0225 Pittsburgh
Kline Wayne 98G Nottingham
Kornblatt Marshall 98J20 Kingston
Krayer William 1717 Pittsburgh
Lance Harry 58 Nazareth
Landkrohn John 32F20 Gibsonia
Lieberknecht Don York
Lincoln Gerald 05K20 Mount Joy
Lindke Donald 98C20 New Cumberland
Lupp Stanley 71L30 Bemdersville
McGinty Thomas 71L30 Monongahela
McKinney Louis 71L Marietta
Mikolaitis Mike 98C Nazareth
Miller Paul 204.1 Philadelphia
Montufar Edward 982.6 Chesterbrook
Mosser John 982A Canton
Murphy Tom 1717 Kingston
Neuder Gary 05H Somerset
Nolan Jerry 981 Palmyra
Palko Robert 58 Hamburg
Paskert Tom Canonsburg
Pickenheim Ronald A 345.1 Springbrook
Proud James F. Rose Valley
Ravert James 05D Perkasie
Robinson Delon 72B40 Greencastle
Rohrbach Robert 05B Berville
Rubright Richard 05H20 Reading
Rupert Howard 05G30 Jersey Shore
Schauer Skip 72B30 Limerick
Scotti Richard 05H Chambersburg
Seliga Charles 98B20 Wyomissing
Shenberger Terry 98C20 Red Lion
Shepard David A. 74Z Monongahela
Sherman Larry 988 New Holland
Short Jim 95B Pittsburgh
Simpson Charlie O. 56 Flourtown
Skrocki William Reading
Smith Dennis 32F Elizabethtown
Smith Robert 1799 Hellertown
Snyder Clyde R. III 72B10 Lansdowne
Snyder Richard 74B20 Dallastown
Speros Rick 72B/E40, 05C/F40 Erie
Sprung Tom 72B40 Pittburgh
Stauring Keith P. 98C Bensalem
Stoicheff Dan 72B State College
Stonska John 98Z Oxford
Strous David 32D Northumberland
Strzepek Tom 05H Doylestown
Swigart Donald 352H Downingtown
Taylor Bob 72B20 Eldred
Vattimo Ron 286.2H Levittown
Weisser Albert 239 Wrightsville
Wojnar Richard J. 58 Jefferson Hills
Wynings Richard 711.2 Winfield
Zaremba James 72B20D1 Hermitage
Diehl Tom 05H Manila
McDowell Charles (Chuck) 33C
Espada Ruben 31M20 Cayey
Pagan Domingo 981 Dorado
Curtis George 71L Warwick
Date Glenn 75Z5H Cumberland
Jarbow Charles 05D30 Lincoln
Levesque Arthur 982 Bristol
Neylon Gerald 67G20 Coventry
Sciarillo Joseph 05H20 Westerly
Akin Nina (Jester) 05K20 Conway
Arrington Fred 31J20 Ridgeville
Beck Jim 05G St. Helena
Belisle Alex 98C, 74E Charleston
Bell James 31J20 Rock Hill
Bostic William 05C Cheraw
Busch Sam
Clark Steve 72B Fort Mill
Carroll Jim 98C2L Murrells Inlet
Caughman Willie 05H Elgin
Chaney John R. 98Z5MLGM Daniel Island
Clickner Don 58 Clover
Coggins Ralph 98Z Gaffney
Dillard George 58 Florence
Fogle Walter B. 05K Saint Mathews
Forster Paul E. 58 Myrtle Beach
Franks Thomas 72B20 Moncks Corner
Gray Ashby (Al) 76Y20 Lugoff
Huffman Carl H. 98J30 Aiken
Jones Gil 71L Greenville
Kilby Kenneth 05H3Y4 Summerville
Kollman Jack 05H Conway
Kovac Alexander 05H20 West Columbia
Kuwalik Ray 58 Longs
LeCroy Jimmy 58 Moncks Corner
Lis Bill 05H North Myrtle Beach
Lybrand Ted Blythewood
McDonald Dick 7601 Mount Pleasant
McLane Rick 72B40D1 Pawleys Island
McNeill Russell 71B, 33B, 33F, 33G Conway
Miller David 1717 Myrtle Beach
Parnell David 98J Prosperity
Patterson Van 95B Pelion
Redick Jim 05H Myrtle Beach
Reeder Jim Greenville
Robinson Tony 05G Anderson
Roper Michael 71H20 Pickens
Slade Mike 71L20 Rock Hill
Sowell Charles 986.2 Anderson
Terry Wayne  98C Rock Hill
Thomas Robert 95B Conway
Tuten James (Jim) 05K30 Bonneau
West Gaither 96B20 Charleston
Whitmire Melvin 41J20 Anderson
Zinn Michael 05H20 Lake Wylie
Kezar Richard 33G30 Aberdeen
Baker Jimmie 05H40K3 Madison
Barry James 98Z Indian Mound
Berry Robert 286.2 Knoxville
Bingham Terry 72B40 Knoxville
Booth Edwin 722 Tazewell
Boushley Jim 59 Kingsport
Bowlin Darrell 05G30 Knoxville
Brought Larry 72B20 Hohenwald
Brown Billy 58 Atoka
Capra Joseph A 989 Fayetteville
Caraway Alan Athens
Carter Charles 95B Old Fort
Clairmont Floyd (Pete) 95B Lewisburg
Copeland David 05H20 Sparta
Cutshaw Robert "Bob" 05D40 Knoxville
Drescher Kenneth 05K20 Pigeon Forge
Elder Allan 05C20 Elizabethtown
Evans Steve 33B, 33C, 33S Ooltewah
Flowers Edwin Keith 05H20 Crossville
Frazier Fred 98C Nashville
Frederick David 58.2 Cleveland
Gill Steven 33S20 Brighton
Hale David 982 Dandridge
Harden Don 05K30 Cleveland
Harjala Dave 59 Knoxville
Hart Jim Knoxville
Hill Claude 33D40 Winchester
Hopkins Michael 33C20 Bristol
Hudgins Ross E. 05K20 Franklin
James Robert 98C20 Knoxville
Jones William 05K Ridgely
Kruse Quinton 951 Nashville
Masoner Gene 05G40
McClure Tony 993
Meek Alvin 711 Lynnville
Nyenhuis Mark 98CGM Knoxville
Olmstead Grady 72B Cane Ridge
Paul John J. 05K20 Knoxville
Pedigo Ralph Austin 296.1 Chattanooga
Phillips Steve 31J Cookeville
Reynolds James 33G20 Winchester
Ritter Michael 056 Deer Lodge
Simpson Patrick 05F40 Knoxville
Snyder Hillman 72B Nashville
Standifer Campbell 95B20 Harrogate
Stapp Ronald E. 05H30 Clarksville
Steele Tom 05H Clarksville
Stone David M. Bulls Gap
Swords Jerry M 98J Lebanon
Taylor Lonnie 72B20 Knoxville
Thrasher Larry 72B40 Lascassas
Virginiak Frank 72B Smyrna
Walker Harold "Hal" 71H Paris
Walls David A. 31J20OB3 Powell
Webb Milton 05F40 Springville
Williams Jim 72B Memphis
Woods Craig 98C Signal Mountain
Yager Kern 59 Burns
Yerger Wilson S. III 71L30 Knoxville
Abel Charles 95B20 San Antonio
Alexander Steve 058.3 Dallas
Allen Dick 05D20 Laredo
Allman James 98G Rowlett
Ambrose John 72F20D1,72B20D1 Wichita Falls
Anderson Robert (Andy) 72B Killeen
Andrews Alan 05H Houston
Andrews Ira E.  Jr Houston
Arredondo Randal 05B40 Quitman
Ashbrook David 72B20D1 Waco
Ashton Patricia 98C4H Grandbury
Atkins Jim 73C20 Houston
Baker Arthur 722.10 Pearland
Baldwin Bob 05D30 Houston
Ballard Arthur 988 Montgomery
Bates Bobby 33B20 Fort Worth
Benson Robert 98C Sugarland
Bivens Robert 33D20 Arlington
Bloching Dennis 058 Popint Venture
Blum Kenneth 03C Brenham
Bostwick Gene 33B20/31E20 Houston
Bowman Daniel 31L Streetman
Boyle Lesley 98G Burkburnett
Bragg Noah
Bright Lou 98C Marble Falls
Brookshire William 05H Spring
Bruggeman Dave 33E Plano
Brunt Ted F. 33C20 Texas City
Bull Ernest "Sam" 59 San Antonio
Butler Mike 58 Arlington
Byers Donald 05D30 Lubbock
Caleffie Fred 05H/98Z Copperas Cove
Campbell Willard 58 Friendswood
Cedillo Sr John G. 05D20ARDF Houston
Capito David San Antonio
Chapman Ronald 98C Houston
Chesher Jack 58 Mineral Wells
Chestnut Richard (Larry) 59.1 Palestine
Circle Lynn Houston
Clary Glenn 98B Port Arthur
Coleson James 58.1 Richardson
Coleson Herman 05K Hooks
Colson Gregory 98B20 Huntsville
Coons Larry 33F20 Houston
Crase Roger 95B El Paso
Cravy Ronny 05K20H2 Winnie
Crocker Ron 58 Georgetown
Croom Scotty 05K20 Katy
Cuevas Jose Jr 05H20 Brownsville
Culpepper R.E.Jack (Tex) 059 Bullard
Cypert Tom 95B Sherman
Dalager Patrick 31E Corpus Christi
Davis Charles 716.2 Pearland
Davis Steve 98C20 Houston
Davis Joseph H. 90Z40, 98Z50 Austin
Davis Robert 98Z Kempner
Dawley Dawley 98B Livingston
Deaton Tom 98J20 Donna
Deatrich Curtis Cedar Hill
Diggs Leonard 72B40 Buda
Doran Lawrence (Larry) 72B4D1 Houston
Doty Richard 71H20 Carrollton
Doyle Jackie 05K Denton
Doyle Jim 05H Spring
Dyer Edward
Edgerly David 98G40RU Pflugerville
Edinger Bill 98G San Antonio
Ellis Frederick R. Blanco
Evans Charley 58 Weatherford
Farmer Walt 05H Hurst
Fernandez Hilda 05H20 San Angelo
Fields Billy 59 Dallas
Flegal Kevin 95B Austin
Flores Antonio (Tont) 2L68 San Antonio
Fortenberry James Fortenberry 05H Austin
Foster Kenneth 05H20 Garland
Freeman Jim 72B20 Tomball
Fuller Norris Houston
Fulton Don 96B30 San Antonio
Garcia Manuel Jr 05H Weslaco
Godfrey Kenneth 05D30 Harker Heights
Gonzalez David 05K20 La Porte
Goodboe Leonard (Goober) 05H El Paso
Green Don 05K/35A Volente
Green Larry S. 98J Bayside
Green Richard 35B20 Whitehouse
Grief Sydney 98C Austin
Grimes William H. 714 Round Rock
Grizzle Bruce 31J Mansfield
Gross Jim 05H20 Northlake
Ham Dennis 05K Pandale
Ham Dennis 05K20 Pandale
Hankins Mike 24R Belton
Harper Thomas 76Z Corpus Christi
Harrington John 35K Austin
Harrison Gary 98C San Antonio
Hayes James B. 31Z El Paso
Hays Al 95B Dallas
Henderson Michael 98G Arlington
Hendricks Ralph Edward 05H
Hendy Lawrence C. 05H Temple
Hickman Eugene 98GLGM Schertz
Hills Ron "Doc" 05K Benbrook
Hogan Joseph 59 Harker Heights
Hogan Michael 58 Houston
Holland John 05H Dallas
Houston Bill 98C2P Houston
Howard William J. 93G Stagecoach
Huckabee Roy Smithville
James Winthrop Jr 286 Athens
Johnson Steven "Steve" E 33B20 Richardson
Johnson Steven 05G4C Alvarado
Jones Joe 58 Leander
Jones Mark 05H Denton
Jurls Jimmy Dallas
Karnes Douglas (Doug) A. 98L Boerne
Kessler Clyde (Ray) 31Z50 Arlington
Kraus Philip 98J Missouri City
Lamonde Tom 05H2F
LaPorta James 05H40 Palestine
Lary Albert L. 95B San Antonio
Lee Autry 52B40 Houston
Lee Ernie 98C Copperas Cove
Lopez Mike 05H Boerne
Lyall Clarence W. 76W5K Round Rock
Magouirk Wayne 05H20F4 Brock
Mann Terry 95B50 Grandbury
Marshall Jim 58 McAllen/Mission
Martin James 98C San Antonio
Martin Rich 05H40Y4 McAllen
Mason George 05D
Mason Marney 98J3L29 Coldspring
Mathis Bruce 72D2H Kilgore
Mayberry Robert 05K20 Georgetown
McCallister Kenneth 98J30 North Richland Hills
McClendon Cliff 67G20 Santa Clara
McDaniel Byron "Mac" 98G4LCMC8 Frisco
McMillen Lincoln L 58 Daisetta
Medrano Alejandro 05H20 San Antonio
Meyer John B. 95B Corpus Christi
Middendorf Paul 98G2LCM Richmond
Mitchell Benny C 981 Wills Point
Monk Paul 04B2LVN Weatherford
Montemayor Marcelo 33C San Antonio
Moore George K. 98J30J1 Copperas Cove
Morgan Buddy Tyler
Morgan Robert (Bob) 33Z Dallas
Morris Roger 35P Houston
Morse Delmas "Jac" 58 College Station
Mroz Mathew 98J
Mund William 05K20 D'hanis
Murray Don 06K Fredricksburg
Murrell Charles 98J Baytown
Neblett Ray 75B Cypress
Neely Tom 05H Cedar Creek
Nelson Harold 05K20 McDade
Newman James 05K2H Crowley
Newman G.M. 05K20H2 Canyon Lake
Nicklas David 98C2H Palo Pinto
Noore George 98J30 Copperas Cove
Nowlin William (Bill) 95B40 Rockwall
Odell Norman 76Y40 Holly Lake Ranch
O'Leary Dennis 05H El Paso
Olvera Juan A. 72B40 Houston
Parkes Larry 72B40 Belton
Parrish Paul 98J20 Huntsville
Pollock Ronald (Ron) 05H30 Bullard
Popham Connie Jo 78E San Antonio
Popham John Granbury
Powell Mike 05K McKinney
Prigmore John 33S20 Fort Worth
Pro James 05K20 Spring
Randall Ken 94D10 Arlington
Reichwein Tim 98C40 Richmond
Richeson Shawn 33S Killeen
Riedy Donald 94B40 Cleveland
Roberts Ronald 05F20 Houston
Robertson Clifford Eayne 58 Lake Jackson
Rogerson James 05H El Paso
Rosga Terry 05G Carrollton
Rubalcaba Hilario "Larry" 33C20 El Paso
Ruiz Ron
Rutledge John 720B Gilmer
Ryder Samuel 72B20 Longview
Salinas Ernesto 72B20D1 Garland
San Miguel Henrt 05C40 Fort Worth
Sanchez Roger 16D Cut and Shoot
Schoelman Walter "BO" 58 Pasadena
Schur Richard 05H Bridge City
Shaw David 98D Dallas/Fort Worth
Sheppard John 983A Belton
Shouse Dan 98Z5LGM McKinney
Simpson Rod 05H20 Larue
Slaughter Bill 98G2LVN Corpus Christi
Smith Barry 98C
Smith Bill 95B Kirbyville
Smith David 98G2LRU Austin
Snider Richard 36C, 36D Irving
Sorrels Thomas 05H30K3 Tyler
Speaks Carl Arp
Spencer Derrell 05C Fredericksburg
St. Louis Donald 05H20 Grand Prairie
Steck Gerald (Jerry) 05H Bryan
Steele Russ 05K The Woodlands
Steffler Charles R. 05H20 Conroe
Stevens Kenneth 59 Buckholts
Stickley Steven 97G4M Temple
Stout Marion J. 05D30 Shamrock
Sucharski David 33S30HR El Paso
Suidikas Dale 05H20 Lubbock
Swaty Timothy E. 33C2HS1 Georgetown
Thames Gregory 63B20 Lufkin
Thompson Steven 05D Groveton
Thorpe Paul 98C40 Paint Rock
Thrasher Gene 98C2LHU Aledo
Toms Wayne 98C30 Euless
Toothman Glenn Fulshear
Toth Kenneth 95B Killeen
Trevino Jim 05H20 Canyon Lake
Valliere Tom 286.2 Galveston
Van Hooser James 05H20 Balch Springs
Vaughn Rod 72B Corpus Christi
Vibbert Dallas 9640 Plano
Vinson Roger 05H20, 71B30 Matador
Vizena Doug 05H Lake Livingston
Waite Al 98G Belton
Weaver Donnie 98C Frankston
Wells Fred 93G30 Dallas
Wheeler Herman E. (Ed) 58 Rockwall
White Phil 74E Brady
Wilber Loren 98G2LVN Buda
Williams Michael L. 98G Dayton
Williams Ronald L. 965.1629 Kingsville
Wilson Doug 58 Dallas
Young Thomas 05H Houston
Young Thomas 05H The Woodlands
Borchers Dave 72B40D1
Brown James D. 05C Bangkok
Frazee David 05H Udon Thani
Johnston Mike 98C Bangkok
Rubenstein Steve 58 Chiang Mai
Steele John M 4784 Sisaket
Savoie C.H. "Sonny" 58 Ankara
Richardson John 72B Bila Tserkva, Kyiv Oblast
Erickson Don 58 Cardiff
Tidball John 05D
Williams* Harry 98G East Sussex
Allred Quin 05D3L92 Clearfield
Bridner Steve 33F Salt Lake City
Gordon Joe 98C St. George
Jimenez Edwin 97L Salt Lake City
Kuhn Brad 33G Park City
Olson Arthur 98G Pleasant Grove
Pratt Paul 98CU1 Avon
Simard Vic 71L Salt Lake City
Simpson Samuel 286.1,283,26K40 Sandy
Welsh John
Pojunis William 98G Dorset
Trombley Pat 05G30 Brattleboro
Collins Jack 05G
Abrials Tom 285A Williamsburg
Atwell Mike 98D, 05G, 98G Herndon
Bailey Steve 33B20 Woodbridge
Barnett Kenneth 98G Fairfax
Bartholomew Curt "Bart" 37A Stafford
Bednarck Michael 33S20 Springfield
Belongia Alva 31K West Point
Bennett Donald H. Jr Woodbridge
Bloom Shane 11H Spotsylvania
Boykin Roger 05C40 Richmond
Cagnina Joseph 31J20 Spotsylvania
Campbell John 982A Winchester
Carnes Dan 71L Roanoke
Carroll Michael Front Royal
Chenard Christian 05Z50 Virginia Beach
Christian Roger 05H Culpepper
Cline Geoffery 05K20 Fairfax
Cole Bruce 286.1 Pittsville
Coleman Glen 95B20H3 Charlottesville
Collat Carlos M. 15O Haymarket
Curran Thomas 71L Woodbridge
Davis Wade 05K20 Alexandria
Dillon Richard 981.1 Ashburn
Edwards Landon 98G2LRU Midlothian
Elmore James (Jim) 05H30 Alexandria
Erskine Michael 98G Deltaville
Fears John 722 Farmville
Ferguson Robert 05H Annandale
Fix Louis Virginia Beach
Forbes Mike 05H Suffolk
Fox Rick 05K20 Northchesterfield
Gotwalt Jim 98C Stafford
Green Melissa 1954 Hotsprings
Gregory James H. 98G2LCX Richmond
Groom Tim 05H20 Hopewell
Grosskopf John 285A Woodbridge
Hales Gregory 05H20 Burke
Hancock Kenneth Jack 67N Castlewood
Henson Richard "Dick" 11F, 05G, 97G Woodbridge
Horton Ken 04B2L Richmond
Hunter Rick 05G Charlottesville
Hurley David M. 75B20 Radford
Huskey Jim 72B40D1 Farmville
Huttenlocher Edward 26D Richmond
Jahnke Keith 98B Salem
James Robert 98C20 Pennington Gap
Janca John 34D20 Richmond
Jennings Frank 33S20 Chesapeake
Kelley Mike 31J20B3 Charlottesville
Krazeise Fred 9864LRU Herndon
Lambeth Henry 283.1 Rocky Mount
Ledbetter Dan 33B20 Newport News
Lindsey Bradley 59 Alexandria
Lovell Clayton 59 Virginia Beach
Lovitt Mike 05H20 Stafford
Lynn Roy 72B20 Ashland
Marshall John 72B40D1 Chester
Massengill Zefrey Suffolk
McGehee Roy 76U20 Mineral
Miller David 05H30 Roanoke
Miller George F. Suffolk
O'Malley Linney 132 Lorton
Pieper Rodney Millwood
Polson JB 71L Stafford
Scarborough James "Scars" 98J30 Fairfax
Schiefer Douglas 058 Williamsburg
Schutte Jay 31J20 Richmond
Scully David F. 58.2 Alexandria
Simpson Bob 98C Spotsyvania
Stalvey Joseph 95B20H3 Hayes
Steadman Rich 71B20 Front Royal
Steimel Walt 59 Greenbackville
Stoots Garry 72B40 Hillsville
Swanson Bob Virginia Beach
Tayon Louis 72B40 Chesapeake
Todaro James 34B20 Richmond
Tucker Robert 76Z4LF9 Roanoke
Ward Gene 05H Chesapeake
Wilks Ken 98D Williamsburg
Abbot Ed 58 Mercer Island
Anderson Denny (Andy) 05K40 Sequim
Anderson Mark 05K20 Seattle
Bacon Morris 98GCM Seattle
Bormann Dan 71H20 Redmond
Cone Walker (Gus) 58 Tacoma
Cottey Gerald (Jerry) 05D Gig Harbor
Crosby Ed 98G3LGM Odessa
Curry Raymond 98C20 Lakewood
Davis Steve 05H Seattle
DeFries Dennis 05H Olympia
Elwell Paul B. 71L Vancouver
Fletcher Michael 72B20D1 Battle Ground
Frans Richard (Dick) 05K2R Puyallup
Fulkerson Tom Vancouver
Gere Ed 98G Seattle
Goodman Brian 05D Bellingham
Gregor Alton J. 3717 Bellingham
Hager Richard 05H Lynden
Hendley Lee 285A Lakewood
Huber William 05D20 Port Orchid
Kimpton Thomas "Tom" 98G2LRU Seattle
Kolkow Alan 05D20 Kent
Konopka Thomas "Tom" 71H20 Federal Way
Leaden John 345 Shoreline
Lewis Ronald Seattle
Markhart Lyle 98C04B Wenatchee
McIntosh Bob 56 Mill Creek
Moore James 05D30 Rochester
Nowak Gary 97G Puyallup
Phillips Robert 98B20 Vancouver
Reis Alexander J. 9600 Kennewick
Ripp Joseph 98C Woodland
Schmidt William 05K40J4H2 Yakima
Schuh Harvey 59 Battle Ground
Schulte Don 05D20 Spokane
Schulte Donald 05D20 Spokane
Smith Brian 95B Richland
Smith Leland (Lee) 31J20 Kenmore
Snead Thomas 95B Tacoma
Spaulding Robert B. 58 Everett
Stream Eric 35B
Sykes Tom 56 Seattle
Taylor Garry 733.1 Spokane Valley
Trout Mike 98Z Lakewood
VanNieuwenhuise John 286.1 Oak Harbor
Waitman Ron 98G Lacey
Wells Nicholas 04B2LLC Tacoma
Westerling Earl 98G Lacey
Wheeler Thomas 58 Anacortes
Wilson Jody (Wheeler) 72B20 Mercer Island
Wyman Douglas 967 Lynnwood
Baker William H (Bill) 25D20 Daniels
Cornwell John A. 31J20L9B3 Independence
Doty Richard "Lee " 98C Shenandoah Junction
Efaw Penny (Howard) 05G Sistersville
Fleming Jim 31J20B3R9 Charles Town
Griffith Charles T. 71H20 Fairmont
Hamilton Alan 9620 Huntington
Kilmer Larry 98C Hedgesville
Picciuto Thomas 95B Morgantown
Pursley Arthur 98C20 Sandyville
Rock Harold 71L40 Saint Albans
Stafford Eugene A. 81B30/84B30 Harper
Waldron Tom 05K20 Mineral Wells
Waldron Tom 05H20 Vienna
Aaroen Tim 98J Beloit
Anderson Mike 05H20K3 Fond Du Lac
Axelsen Larry 31E20 Sparta
Bender Richard 05H20 Ripon
Biskobing Ronald 31J20 Glenbeulah
Bockeloh James 33S2H Racine
Bratz Dennis 98C Brownsville
Braunreiter John R. 59 Appleton
Charette Ralph J. 93D20 Germantown
Cibulka Robert 05K20 Stoddard
Dawson Jeff 51L Milwaukee
Del Frate Louis 98C20 Green Bay
Dunow Joe 05K Freedom
Euler Larry 58 Madison
Fay Raymond 98C20 Racine
Finger Thomas 76K Janesville
Flaugh David 72B40 Milwaukee
Frederick Robert A. 05H40 Wisconsin Dells
Gammon Robert 98C Muskego
Hare Bob 04C Racine
Hartmann Tom 05H20 Eagle
Horn Jay 33D, 35B Cedarburg
Hostvet Marlin 05K Madison
Hughes Eldon 98Z5MRU Baldwin
Jacobson Dan 05G Viroqua
Jost Ryan 05D20 South Range
Kahn Randy 05H La Crosse
Kirkeeng Eric 67G20 Waukesha
Kjelland Barry 81E40 Darien
Knutson Delton 05G
Lovata Norbert 81B29 Madison
Mann Michael 05H20 Fond du Lac
McNulty Richard
Muraski Bruce 05H20 Fond du Lac
Murphy James 31E20 Green Bay
Paradowski Richard 26K20 Whitewater
Peterson Bambridge E. 732.1 Barron
Prokopovitz Pete 05H20 Pulaski
Reese David 53.47 River Falls
Rehwinkel Louis 55 Green Bay
Rhyner John 72B20D1 Wausau
Rhyner John 72B20D1 Rothschild
Robertson Thomas A. 55.1 Adams
Rossow Robert 05H West Bend
Salzman John 98G2L80 Manitowoc
Shaw Patrick 05H20 Janesville
Shell Richard 05K3RK9H2 Green Bay
Sladkey John 31S30 Grafton
Sorensen Mike 05H20 Sharon
Stubbs Michael 05D20F3 Kenosha
Thomas Edward 059 Appleton
Udovich Dennis 71L30 Sheboygan
Wallihan Barry 982 Wisconsin Rapids
Walsh John 41J20 Brookfield
Wopat Ben 982 River Falls
Hall Richard 9649 Thermopolis
Carlson Richard 98G2LLA, 04B2LLA Cheyenne
Carson Jack 94B20 Dubois
Judge Jim 05H Casper
Rowe Jim 31K20 Riverton
No location information given
Almeraz Bill 05H2F3
Baker Jim 05D20
Barchus Douglas 05G30
Bergalis George J. 59.2
Blanchard Hugh 98GLRU
Bohner Rex 98C
Bowen Walter
Boyce James 35M
Bray Mailon S.
Brooks Larry
Burns Edward
Caffrey Barbara T. (Eugene L)
Capra Joseph A 989
Chadwick George
Cook William J. 05H
Dionne Nelson
Drake Lewis Sr
Elmore Danny
Fair Lynn 98J3H
Fannin Glenn K.
Fenwick Jim 05H20F3
Fitzgerald Tim 98J40
Frazier Michael 98C
Garcia Larry L.
Godley Gary
Gratz Dennis
Greene John
Greenway Tommy 72B20
Greer Billy J.
Gregory Rich 72B40
Hallenbeck Michael
Hammar Michael 93G30
Hendley William 32D20
Holmes Gordon 59
Hudson Rick 98J30
Huhman Roger 71L
Ing Larry
Jones-Echols Muriel
Kemp Sam 05H
King David A. AA
Knowles Robert G. (CPT) 9620
Kunz Ray 808
Langley Gene A. 286
Ledbetter Larry
Lynch Michael
MacDonald Peter 98J/84B
Marks Dennis
McCallum Kevin
McConnell Harold
Millichamp Norman
Mousseau Gary
Murray Larry
Muskavitch Terry 95B20
Natale Rich 05D30
Nation Jack 32D20
Orton Jerry 58
Page W.J. "Bill"
Palmer George 98C
Peper David
Pickering Richard 980
Pomeroy Harry 72B20
Poteat Brenda R.
Poulin Jerry 98G1LAEK3
Price David  H. 54
Rosa Terry S. 63B20
Roth Steven
Rotzal Henry E. Jr
Rowsey Albert
Sapp Terry L. 97G
Schichtl Roy (Butch) 58
Schideler Marc 37D
Schrems Donald F. 204.1
Segorski Raymond
Spruill Jimmy
Stadler Donald 05H20 Mayville
Stanley Rich "Top" 98B
Stanley William
Starkey Kirk E. 05K40
Stevens David 98B20
Stone Ernest
Swindell Robert 05H
Terry Lewis 1868
Thiegs Paul
Thomas Charles S. "Chuck"
Tune Edward D. 05D20
Underwoid Gregory Tiny 95B20
Wahl Terry 31S30
Wells David
White Steve
White Walter 05H20F3
Ziehl Charlie 982

Comments are closed.